Konštrukcie lyží DPS

26. 08. 2022

PAGODA

Vychutnajte si to najlepšie z lyžovania. Nechajte svoje zmysly splynúť so zenitom konštrukcie lyží z uhlíkových vlákien. Pagoda je prístupom k novodobému inžinierstvu. Je výsledkom viac ako 15 rokov venovaných inovácií karbónových lyží. Ako stredobod lyžiarskej kolekcie DPS, Pagoda pohodlne sedí medzi radami Pagoda Piste a Pagoda Tour. Tieto živé lyže svojou konštrukciou vzdorujú bežným klasifikáciám lyží a fungujú mimoriadne dobre v strediskách aj v backcountry. Ich unikátne horizontálne vrstvené jadro tlmí nepríjemné nezrovnalosti pociťované v neupravenom snehu a zároveň umožňuje prežiť elektizujúce pocity počas vzácnych momentov eufórie v čerstvom prašane. Vychutnajte si hmatateľné pocity, ktoré možno cítiť len vtedy, keď sa myseľ a lyže spoja: zažite pagodu.


PAGODA TOUR

Po uvedení našej vysoko uznávanej technológie pre kategóriu Tour z roku 2020, vám tento rok predstavujeme druhú generáciu Pagoda Tour. Nová generácia si stále zachováva najľahší pomer výkonu a hmotnosti v odvetví skialpových lyží a sú tlmenejšie a stabilnejšie ako ich predchodcovia. To je spôsobené predovšetkým kvôli našej novej Third Rail Technology. Nová a vylepšená platforma je tiež odolnejšia ako jej predchodca a to vďaka lepšej integrácii medzi hybridným drevo/penovým jadrom a našou novou bočnou hranou z materiálu založenom na bio báze. Táto nová technológia Algal Sidewall obsahuje 63 percent bio obsahu pochádzajúceho z mikrorias. Tento bio olej je používaný pre svoje tlmiace vlastnosti, pevnosť v ohybe, odolnosť proti nárazu, opracovateľnosť a lepenie – výsledkom čoho je vysoko prispôsobiteľný, viac šetrný materiál k životnému prostrediu, ktorý používame na vytvorenie stabilnejších a odolnejších lyží.


FOUNDATION

Pri navrhovaní rady Foundation nebola hmotnosť faktorom. Cieľom bolo použiť najlepšie komponenty vo svojej triede. Triaxiálne sklolaminátové jadro obaľuje bambusové a topoľové dvojfázové drevené jadro. Zatiaľ čo jednosmerné uhlíkové výstuhy dodávajú torznú tuhosť, dvojfázové drevené jadro dodáva pružnosť a stabilitu. Výsledkom je pocit, ktorý na snehu vytvára úžasnú zmes sily a vlhkosti a je ľahko dostupný pre celú škálu typov lyžiarov. Každý model v Rada Foundation zdieľa tvarovanie podvozku DPS C2 a RP, ktoré prináša dizajn a konzistentnosť výkonu od tvaru k tvaru a od dĺžky k dĺžke.


© 2024 skiba.sk

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk