Testovanie lyží

TEST CENTRA

Lyže DPS Skis si môžete požičať na viacerých miestach priamo na svahu alebo v požičovniach na hlavných ťahoch smerom do našich hôr. Najlepšie vybavená je požičovňa priamo v Mekke slovenského freeridu, v Jasnej na Bielej púti v požičovni lyží hneď vedľa pokladní v budove infocentra. Profesionálny personál vám nastaví viazanie na mieru. Všetky lyže majú posuvnú špičku a pätku a tak je možné nájsť si svoju optimálnu polohu. V prípade že sa rozhodnete lyže si zakúpiť , cena za požičanie sa vám odpočíta.

PRIVÁTNE DEMO V ALPÁCH

Organizujeme bezplatné testovanie lyží v malých skupinách po celých Alpách formou predĺžených víkendov na 3-5 dní. Lokality vyberáme vždy až pár dní pred odchodom kvôli výberu destinácie s najvyšším stĺpcom nového prašanu. Samozrejmosťou sú testovania na Chopku.
V Alpách sa jazdí freeride v zabezpečených lyžiarskych strediskách. Ak máš chuť vyskúšať si kozmické lyže a spoznať nové terény, zaregistruj sa v našom spamliste. Optimálne je sledovanie plánovaných testovaní na našej facebookovej stránke.

Odborné poradenstvo
Špičkový sortiment
Záruka vrátenia peňazí
Overený obchod
Najlepšie ceny

© 2021 skiba.sk

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk